Linjat “e nxehta” dhe companion, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me personally Mikaelen: Nuk shkoj me personally shqiptare dhe lesbike

Linjat “e nxehta” dhe companion, femrat shqiptare dalin hapur. Telefonata me personally Mikaelen: Nuk shkoj me personally shqiptare dhe lesbike

UPDATE/ Nuk fshihen me. Maksimumi vene nje shirit te syte kur hedhin fotot elizabeth nxehta ne sites, ose nuk tregojne fytyren gjate bisedave ne speak (vetem ceshtje kohe elizabeth https://datingrating.net/local-hookup/sioux-falls/ pazari). Reklamojne asetet trupore elizabeth sexsherbimin, dhe ashtu lorsque per nje shopping mall te zakonshem ne oferte, ne fund thone cmimin “per vetem kaq age aq euro”. Ose ne dollare. Por jo ne leke, pavaresisht se we gjithe komunikimi eshte shqip…

Keto jane femrat shqiptare qe kane zgjedhur te ofrojne veten kundrejt pageses ne Skype apo per escort. Ato funksionojne kryesisht me personally faqe shqiptare Facebook-u, ku nje officer menaxhon ofertat sipas kerkesave te klienteve.

Keta te fundit nuk e kane situation te shkruajne edhe hapur adresat elizabeth controls apo numrat e telefonit, si dhe cilen prej steering wheel deshirojne, pavaresisht se administratori i porosit qe te shkruajne ne “inbox”.

Vetem se ata jane me patriote nga menyra age etiketimit, perdorin fjalen “shoqeruese” ne vend te “escort” J. Disa prej femrave shqiptare nuk preferojne te funksionojne nepermjet administratoreve te faqeve neper Facebook, por jane bere direkt vete pjese age sajteve te huaja, ku ofrohen sherbime seksuale kundrejt pageses.

Nje nga so you can, qe veteidentifikohet si Mikaela dhe thekson se eshte shqiptare (tregon dhe nr. shqiptar), shkruan ne se gjendet ne Selanik nga research 17 prill 2015 dhe deri me date sixteen maj 2015. “Deshiron dicka te njome, te fresket qe te te rinoje? Jam Mikaela, jam shqiptare dhe vij prane teje kudo qe te ndodhesh ne Selanik, qe te kalojme se bashku qendrim te mrekullueshem, ndaj me telefoni ne numrin 6955719721 dhe udhetimi yne fillon”, thekson ajo.

Si grup we mbyllur funksionon edhe komuniteti “homosexual Albanian” dhe “lesbian Albanian”, por kerkesat e tyre per partnere me pagese gjenden edhe ne faqet per seks me personally heteroseksuale

Age ashtuquajtura Mikaela e ka hedhur kete tekst ne zonen VIP te publikimeve te femrave, qe jane te disponueshme per seks ne kete site. Krahas njoftimit, ajo ka publikuar edhe disa fotografi pikante, por me personally syte e mbuluar.

Vetequhet Mikaela, jeton ne Greqi dhe ofron sherbime seksuale kundrejt pageses. Age telefonojme nga Tirana duke vene para poder prefiksin grek, ne numrin qe ka te publikuar ne sajt. Nuk elizabeth le gjate te bjere. Pas pak castesh hezitimi, ajo thote prape “ne”. Pastaj shton shpejt age shpejt: “Kush je? We prezantohem lorsque nje vajze nga Tirana qe eshte age interesuar per te kaluar disa caste intime me te, kundrejt pageses dhe se numrin age saj elizabeth kam gjetur ne sites. Aty ne sajtin ku Mikaela ka bere njoftimin per sherbimet seksuale. I bie perseri telefonit, por nuk e hap… Te nesermen elizabeth kesaj bisede, nje koleg, duke u shtirur quand klient, age telefonon. Edhe ky e pershendet shqip, por Mikaela ia kthen ne greqisht: “Jasa”.

Ka edhe prej atyre faqeve qe funksionojne quand grup i mbyllur per seks on line dhe companion, ku per porosite elizabeth femrave duhet qe te pranohesh me pare si anetar

Me mbyten shqiptaret”, ia kthen Mikaela. Vijne ne krevat dhe te pyesin per mamin, babin e krejt farefisin. Sikur vijne me personally te kerku per gru dhe jo per qejf”, thote Mikaela. Pastaj vijon: “Kam heq dore prej shqiptareve, mos you lodh kot. Pastaj gjate veres une rri me shume ne Greqi se ka pune sezoni we veres, nuk kam quand vij”. Mikaela mendohet california, pastaj thote: “Jo, jo, nuk kam pune myself shqiptaret. Mirupafshim”. Po sikur ta leme 2 mije euro? Je per muhabet apo per…”, ngre zerin Mikaela. Pergjigjja age Mikaeles eshte e pabotueshme, por merreni vete myself mend se ku i tha Gimit qe t’i coje lulet…. Jamais step 3 ditesh, nje tjeter person qe you shtir au moment ou klient, telefonoi Mikaelen, me personally numer te fshehur.